Gratis verzending vanaf € 20

Mooie cadeaus voor onder de boom!

De nieuwste romans, spannendste thrillers en non-fictie boeken als cadeau voor kerst!

Bullet Journaling - Doe je zo!

Bullet journaling - Het beste handboek is een must have voor iedereen die zijn/haar leven op een …

€ 14.99

Bullet journaling: zo doe je dat!

Creëer jouw eigen perfecte bullet journal! Bullet journaling is dé creatieve en overzichtelijke …

€ 14.99

Bullet journal - De handleiding

Terwijl de apps die meer productiviteit beloven ons om de oren vliegen, kiezen heel wat mensen weer …

€ 9.99

The Writing Happiness Journal

Wil jij minder moeten en meer plezier in je leven? Wil je ontdekken wat jou energie geeft? En wil …

€ 17.95

Bullet journaling, alles op een rijtje! …

Een mooi vormgegeven Bullet Journal met (aparte) handleiding Een bullet journal is een agenda, …

€ 16.99

Mijn Bullet Journal - botanisch

De basis voor een bullet journal is een leeg notitieboek met dotted papier. Een bullet journal …

€ 12.50

Mijn Bullet Journal - mint & goud

De basis voor een bullet journal is een leeg notitieboek met dotted papier. Een bullet journal …

€ 12.50

Mijn bullet journal - goud

De basis voor een bullet journal is een leeg notitieboek met dotted papier. Een bullet journal …

€ 12.50

Mijn Bullet Journal - zwart

De basis voor een bullet journal is een leeg notitieboek met dotted papier. Een bullet journal …

€ 12.50

Bullet journaling, alles op een rijtje! Blue sky

Een mooi vormgegeven Bullet Journal met (aparte) handleiding Een bullet journal is een agenda, …

€ 16.99

Winternacht

Psychologe Karin ter Duin krijgt op haar vijfendertigste te horen dat ze is geadopteerd. Haar …

€ 15.00

Donkerder

E L James keert terug naar de wereld van Vijftig tinten met een diepere en duisterdere visie op het …

€ 15.00

Ikigai

Waar kom jij ’s ochtends je bed voor uit? Ontdek de geheimen van het Japanse eiland Okinawa, waar …

€ 15.00

Jamie Oliver's Kerstkookboek

Jamie Oliver helpt je met Jamie Oliver's Kerst Kookboek om deze feestdagen de lekkerste gerechten …

€ 29.99

Bij mij aan tafel

Voor Nigella Lawson, de koningin van de thuiskeuken, draait eten om herinneringen, 'Bij mij aan …

€ 34.99

Chickslovefood - Het daily dinner-kookboek

Wat schaft de pot vanavond nú weer? Op deze dagelijkse vraag – misschien wel de meestgestelde in …

€ 19.99

Just Cook It

Koken zoals Sergio Herman in zijn sterrenrestaurants doet, kan bijna niemand. Hoeft ook niet, want …

€ 29.99

Fokke & Sukke - Het afzien van 2017

Het afzien van 2017 is de achttiende editie van dit cartoon jaaroverzicht. De Fokke & Sukke …

€ 9.95

Snoecks 2018

Snoecks staat opnieuw garant voor een inspirerende en internationale selectie van kunst, …

€ 19.90

Michelle Obama

Een inspirerend verhaal van een wereldwijd icoon, nu met exclusief nawoord voor Nederlandse editie …

€ 22.50

Obama, een intiem portret

‘Deze foto's zijn kostbare historische documenten […] Levendig, menselijk en vaak heel …

€ 34.99

IJdel onkruid

De meeste nrc-abonnees lezen al meer dan 25 jaar iedere zaterdag eerst de column van Youp. Zijn …

€ 9.99

Ben ik nou zo slim

‘Alles wat ik wilde is bereikt.’ Met die woorden lijkt Louis van Gaal afscheid te hebben …

€ 14.99

Voor eeuwig en altijd

Een verhaal vol romantiek, humor, aandoenlijke personages en actuele thema's: deze roman van Sarah …

€ 19.95

Shock

Shock is de nieuwste superspannende YA-thriller van thrillerkoningin Mel Wallis de Vries.Stel je …

€ 9.99

Oorsprong

Oorsprong is de nieuwe Robert Langdon-thriller van Dan Brown, de populairste thrillerschrijver ter …

€ 29.99

De acht bergen

Pietro is een stadsjongen uit Milaan. Zijn vader is scheikundige, en gefrustreerd door zijn werk in …

€ 19.99

Topman

Een geheim netwerk in Stockholm exploiteert al decennialang jonge meisjes. Ieder die hun voor de …

€ 21.99

Overvallen

Al meer dan 150.000 exemplaren verkocht van de boeken van Maya Banks Deel 2 van de …

€ 15.00

De cirkel van zes

Als geen ander weet Nora Roberts spanning, romantiek en magie met elkaar te verweven in een …

€ 15.00

Het beste wat we hebben

De zitting was in volle gang, maar Lucas stond op en liep de raadkamer uit. Soms weet een lijf …

€ 22.50

Een zachte hand

Myriam is moeder van twee kinderen en wil haar baan als advocaat hervatten. Ondanks de bezwaren van …

€ 19.99

Overal en altijd

Het eerste deel van een heerlijke nieuwe serie van bestsellerauteur Jennifer Probst Als oudste van …

€ 15.00

Een bijzonder jaar

Een prachtige, ontroerende feelgoodroman voor de lezers van Marian Keyes, Nicholas Sparks en Jojo …

€ 10.00

Opstaan

Het ideale zomerboek, om lekker mee weg te dromen op het strand Een verloren liefde hervonden Anne …

€ 6.99

Ginevra

Simone van der Vlugt - Ginevra De historische roman Ginevra van Simone van der Vlugt is een …

€ 17.99

In het land van de koraalboom

‘In het land van de koraalboom’ van Sofia Caspari is een meeslepende roman over vriendschap, …

€ 15.00

De laatste roos van de zomer

Het magistrale drieluik over de Deverills van Santa Montefiore is nu compleet! Ondanks alles wat ze …

€ 19.99

Voor altijd gelukkig

De wereldberoemde filmster Flynn en de jonge onderwijzeres Natalie vinden de ware liefde in elkaars …

€ 6.99

De maagd en de miljonair

Een heerlijke, hotte nieuwe serie van New York Times-bestsellerauteur Jessica Clare Marjorie …

€ 6.99

Je bent geweldig

Jill Mansell, daar word je vrolijk van!Hallie heeft een geheim: ze is verliefd op de perfecte man. …

€ 10.00

Zondagochtend breekt aan

Zondagochtend breekt aan is het spannende zevende deel van de achtdelige Frieda Klein-serie, …

€ 19.99

In het donker

Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. ‘In het …

€ 19.99

Bij zonsondergang

Nora Roberts is de absolute koningin van de romantische spanning - haar fans komen altijd terug …

€ 15.00

Vijftig tinten vrij

Vijftig tinten vrij is het laatste deel van de zinderende trilogie die in Amerika en Engeland al …

€ 10.00

Lieve mama

Hoever ga jij om je gezin te beschermen?Verpleegkundige Helen is getrouwd met Werner, een succesvol …

€ 24.95

De geheimzinnige tuin

Van Sarah Jio’s debuut Die avond aan het meer zijn ruim 8000 exemplaren verkocht en het verscheen …

€ 15.00

Tweestrijd - POD

Emily Cooper is kapot van het overlijden van haar moeder en verhuist naar New York om opnieuw te …

€ 15.00

In het water

De #1 bestsellerauteur van Het meisje in de trein is terug met een verslavende thriller vol …

€ 19.99

Als de rododendron bloeit

Iedereen die van Ierland houdt zal smullen van Montefiores Deverill-saga De vrouwen van kasteel …

€ 12.50

Meester van de passie

Simon Quinn, net zo goed in zijn werk als in bed, voelt niks voor Lysette Rousseu, zijn saaie …

€ 15.00

De vrouw in suite 10

De vrouw in suite 10 is de nieuwe, razend spannende thriller van Ruth Ware, bekend van In een …

€ 19.99

Het motief

Walter Dabney is een liefhebbende echtgenoot en vader van vier dochters. Hij heeft een goedlopend …

€ 19.99

Mooie meisjes

‘De ‘Koningin van de Suspense’ laat je weer sidderen met haar nieuwste thriller.’ – Marie …

€ 12.50

Verborgen

'Vakmanschap' NRC 'Thema's, krachtig, rauw en empathisch' Volkskrant WILL TRENT is terug! Het is de …

€ 19.95

Voor jou - filmeditie

De internationale bestseller 'Voor jou' van Jojo Moyes is nu verfilmd! Met in de hoofdrollen Emilia …

€ 10.00

Als het zaterdag wordt

Frieda Klein deel 6 (ook los te lezen) ‘Als het zaterdag wordt’ is het zesde deel in de …

€ 19.99

De zoon van de verhalenverteller

***Genomineerd voor de Hebban Awards 2017 in de categorie Beste Roman.******BOEK VAN DE MAAND …

€ 19.95

Wisseling van de wacht

Wisseling van de wacht is de gruwelijk spannende finale van Stephen Kings Mercedes-trilogie, na de …

€ 19.99

Lang leve de liefde

Lang leve de liefde is de nieuwe roman van Jill Mansell, auteur van bestsellers als Je bent …

€ 19.99

Morgen ben ik weer thuis

De thriller 'Morgen ben ik weer thuis' van bestsellerauteur Simone van der Vlugt is het tweede deel …

€ 12.50

Weg van alles

Met Weg van alles heeft Fiona Higgins een ontroerende maar vooral sprankelende roman geschreven …

€ 19.99

Drie nachten in New York

Eve gelooft niet in de prins op het witte paard. Als directeur van datingbureau Just for Coffee is …

€ 19.99